Дошкільний навчальний заклад ”Казка”
місто Чоп, Закарпатська область

Наш дитячий садок

Прийміть вітання від колективу щирі,

Всі наші гості й читачі!

Нехай душа і розум будуть в мирі

І все складається в житті.

МИ РАДІ ВІТАТИ  ВАС  НА СТОРІНЦІ  НАШОГО ДНЗ «КАЗКА» м. Чоп

НАША МЕТА:

Створити належні умови для особистісного становлення  і творчої самореалізації кожної дитини.

НАШЕ КРЕДО:

Кожна дитина–це неповторна індивідуальність, яка має право на любов і повагу.

ПРО НАС:

Закарпаття! Хто хоч раз побував у цьому краї, той назавжди запам’ятає красу земних полонин, кришталевий передзвін швидких річок, прохолоду лісів і величну красу гір, садів, виноградників. Це один з наймальовничіших куточків України. Саме в цьому куточку і розташований дошкільний навчальний заклад „Казка”.
   Чопський ДНЗ „Казка” загального призначення заснований Львівською залізницею у 1986 році, а з 2002 року знаходиться у комунальній власності Чопської міської ради.
   В тихому затишному місці, серед розмаїття дерев, кущів, квітучих сакур, квітів – розмістився дитячий садочок, його 7 двоповерхових будівель на вулиці Миру 8.

   З часу заснування закладу по сьогоднішній час  ДНЗ «Казка» очолює досвідчений керівник Моцьо Г. С., заступник завідувача по навчально – виховній роботі, вихователь – методист Бойко Ю.В.

Кількість педагогічних працівників -  30 педагогів, з них:

 • звання «Старший вихователь»- 7 чоловік;
 • спеціаліст вищої  категорії – 4 чоловік;
 • спеціаліст І категорія – 1 чоловік;
 • спеціаліст ІІ категорія – 4 чоловік;
 • тарифний розряд – 17 чоловік;

Кількість технічного та обслуговуючого персоналу - 32 працівники. 

    В дошкільному закладі функціонує 13 вікових груп, з яких :

 • 3 групи ясельного віку;
 • 10 груп дошкільного віку

в якому виховується щорічно понад 300 дітей.
Мова навчання – українська.
   В 2011 році ДНЗ виповнилося 25 років. За час функціонування закладу  випустили понад 3000 випускників.
Колектив дошкільного закладу не тільки наполегливо працював над покращенням навчального процесу, а й активно переймав досвід роботи від колег з Угорщини, Білорусії, країн Прибалтики. Проводилися спільні мережеві дорожні педагогічні читання, дорожні метод об’єднання у містах Львівської залізниці, а у 2000 році у  м. Чоп.
Частими гостями були делегації з-за кордону: Угорщини, Чехії. З садочками цих країн велася тісна співпраця.
У 1987 році для дітей угорської національності було відкрито групи з угорською мовою навчання.
                            

Багато змін відбулося в житті закладу.
В 2007 році, побудовано автономну котельню, замінено вікна на сучасні, замінено ігрові споруди та майданчики, налагоджено поживне і збалансоване харчування малечі.

У 2013 році розпочато реконструкцію ДНЗ поетапно.Побудовано складські приміщення, розширено приміщення харчоблоку, пральної кімнати.

У 2015 році розпочато будівництво надбудови, що дасть можливість розширити мережу груп з функціонуванням сучасного фізкультурного залу, відкриття студії художньо- естетичного розвитку дітей дошкільного віку, логопедичної групи та групи для дітей з особливими потребами.

Нині дошкільний заклад має спортивний та музичний зали, кабінет практичного психолога, налагоджене вивчення української та угорської мов у відповідних групах.

У жовтні 2015 року розширено мережу дошкільного закладу  - відкрито групу для дітей ясельного віку.
Зміст навчально – виховного процесу в дошкільному закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти відповідно до програми «Українське довкілля» Педагогами створене належне розвивальне, предметно-ігрове середовище. Створено всі сприятливі умови для забезпечення всебічного, повноцінного розвитку малят; емоційно-психологічного комфорту кожної дитини; спрямовано зусилля на охорону життя і здоров’я вихованців та підготовку їх до подальшого життя у суспільстві.
Педагогічний колектив знаходиться в активному пошуку новітніх форм і методів роботи з дітьми для забезпечення якісної дошкільної освіти.
Завершальним етапом нашої роботи є випускні ранки, які проходять щороку у травні.


Спільними зусиллями дошкільного закладу та церкви Успіння Святої Богородиці проводиться духовне виховання дітей.
Зважаючи на вимоги часу, запити суспільства у контексті духовного розвитку особистості, робота ДНЗ «Казка» спрямована на виховання в дітях патріотизму і толерантності до людей різних національностей. Виховання патріотизму базуємо на ознайомленні дітей з традиціями, звичаями, культурними особливостями українського народу. З раннього дитинства формуємо почуття любові до Батьківщини, поваги до свого народу, історії, усвідомлення себе частиною великої української нації, рідного міста свого краю.

Вихованці дошкільного закладу активні учасники у проведенні урочистих заходів до Дня незалежності України, Дня Державного прапора України, Дня міста, Дня захисту дітей.
Завдяки колективу однодумців, талановитих та творчих педагогів, турботливих помічників, майстерних кухарів і всіх працівників дитячого садочка, спільними зусиллями було досягнуто таких результатів:

 • у 2007 році ДНЗ «Казка» атестовано з відзнакою;
 • у 2009 році здобута перемога в обласному оглядовому конкурсі на кращий стан фізично-виховної роботи;
 • у 2009 році визначною подією у літописі закладу стало визнання ДНЗ «Казка» одним з кращих представників у сфері освіти і науки України та нагородження званням «Флагмани освіти і науки України» і Дипломом за вагомий внесок у розвиток іміджу освіти і науки України;
 • у 2013 р. здобуття ІІ місця на всеукраїнському фестивалі «Сузір’я талановитих дошкільнят».

Враховуючи Європейську стратегію розвитку нашої держави дошкільнят разом з батьками мріють про сучасні ігрові та спортивні майданчики, сучасний басейн, з незмінною метою в освіті, щоб здоровими зростали наші діти.

На часі постало питання реформування та розвиток дошкільної освіти. Педагог повинен стати для дітей провідником у світ нових технологій. Це неможливе без оснащення закладу сучасною технікою, без відкриття комп’ютерного класу з інтерактивною дошкою доступу до мережі Інтернет в кожній віковій групі.
Перша чверть століття «Казки» позаду. Попереду – велика дорога, якою педагоги будуть іти так само гідно, збагачуючи скарбничку добрих справ, виховуючи нове покоління дітей.
А «Казка» завжди залишатиметься в пам’яті кожного випускника як згадка про миле серцю дитинство. А все через те, що в «Казці» володіють секретами дитячого щастя!

Бажаємо всім сьогодні головного – хай встановиться омріяний мир на нашій стражденній українській землі. А все інше у нас є і обов’язково буде: і прагнення нових перемог, і професійне зростання, і щасливі усмішки наших дітей.

Не помре Україна ніколи,

А цвістиме мільйони віків,

Доки діти ітимуть до школи

З таких славних, як наш дитсадків !!!!   

  

 

      м. Чоп, вул. Миру,  8

 

 

 

      ( 0312) 71- 14-80

 

      chop_dnz@ukr.net

 

Логін: *

Пароль: *